Yeni ZelandaYeni Zelanda

Doğal güzellikleri ile tanıdığımız Yeni Zelanda pasifik okyanusunda yer alan bir ada ülkesidir. Ana dilinin İngilizce olması, öğrenci vizesi ile gelen kişilere çalışma izni verilmesi, yaşam şartları açısından dünyanın en güvenilir ülkelerinin başında gelmesi ve eğitim ve yaşam masraflarının diğer ülkelere göre düşük olması Yeni Zelanda'yı eğitim alınabilecek ülkeler arasında öne çıkarmaktadır.
 

Yeni Zelanda’da Dil Eğitimi

Yeni Zelanda yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrenci birçok seçenek sunmaktadır. Hem temel İngilizce, sınavlara hazırlık, iş İngilizcesi gibi çeşitli kurs seçenekleri hem de fiyat konusunda farklı alternatifler mevcuttur.  Yeni Zelanda’da bulunan kaliteli eğitim kurumlarında haftalık 20 – 24 saat arası alacağınız yabancı dil eğitimi ile kısa sürede yabancı dilinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.
 

Yeni Zelanda’da Yaşam

Tropikal havası, benzersiz doğası ve plajlarıyla Yeni Zelanda eğitim ve tatili bir arada sunan bir ülkedir. Yılın her dönemi eğitim ve turisttik amaç ile birçok misafir ağırlayan ülke ders saatleri dışında da sosyal hayatı ile yabancı dilinizi geliştirmek adına oldukça cazip bir konumdadır. Yeni Zelanda’nın diğer yabancı ülkelere göre daha az maliyetli olmasının yanı sıra ülkeye öğrenci vizesi ile gelen kişilere part time çalışma fırsatı sunmaktadır. Böylelikle eğitiminizi oldukça ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

Yeni Zelanda’da Konaklama

Aile yanı: Samimi ve içten insanların ülkesi Yeni Zelanda aile yanı konaklamanın en ideal olduğu ülkelerden birisidir. Yeni ve değişik bir kültüre şahit olurken aynı zamanda anadili İngilizce olan bir aile ile paylaşmak yabancı dilinizi geliştirmek adına oldukça faydalı olacaktır. Kahvaltının ve akşam yemeğinin dâhil olduğu aile yanı konaklama en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden birisidir.

Öğrenci Yurtları: Dünyanın birçok noktasından eğitim için gelen öğrenciler ile birlikte okulların kendi yurtlarında konaklama diğer bir konaklama seçeneğidir. Derslerinden arta kalan zamanlarınızda sosyalleşmek adına iyi bir tercihtir. Yurtların özelliklerine göre spor salonu, kütüphane ve sosyal aktivitelerden faydalanabilme şansı bulabilirsiniz.

Paylaşımlı Evler: Yeni Zelanda’da konaklama ihtiyacınızı 3 4 kişilik paylaşımlı evlerde de sağlayabilirsiniz genellikle öğrencilerin başvurduğu yol, kira ve fatura gibi giderlerin paylaşılması ile maliyet açısından oldukça idealdir. Paylaşımlı evler uzun süreli eğitim için gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.